Lgbt arkadaşlık

Lgbt arkadaşlık, internet, teknoloji, film, dizi kategorilerinde İçerikler paylaşan bir blogtur.

27 Nisan 2017 Perşembe

Lgbt Arkadaşlık sitesi: AngelsTurkiye


Burası Türkiye'nin en yeni LGBT arkadaşlık sitesi AngelsTurkiye

Türkiyede LGBT içerikli siteler arasında yep yeni bir platform. Daha modern bir görsel anlayışla Angelsturkiye.com yayında


AngelsTurkiye Lgbt arkadaşlık sitesi tamamen ücretsiz

Burası Türkiye'nin en iyi en yeni LGBT arkadaşlık sitesi AngelsTurkiye. Projemizin farkını daha yakından görün. The project Angels, siteye üye olan herkese sadece gold üyelere tanınan özellik kilitlerini açık halde sunuluyor. Üstelik şimdilik süre yok! Muhteşem gold özelliklerin yanı sıra kredi sitemiyle arama sonuçlarında görünürlüğünü arttırmak istersen ilk kayıtla birlikte profilne otomatik olrak eklenen kredileri dilediğin gibi kullan. 'Profilimi güçlendir' özelliği ile daha popüler bir üye ol ve seni daha çok kişi görsün. Yeni gay arkadaşlık sitesi projemiz AngelsTurkiye tamamen ücretsiz. Google reklam ortaklığıyla entegre olan projemizi size nasıl ücretsiz sunabildiğimizi ve bilmeniz gereken tüm detaylar için bu sitedeki 'hakkımızda' sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Tamamen gerçek üyeler


Projemiz çok yeni olmasına rağmen şimdiden binlerce üye sayısına ulaştı bile. Üye alımlarında çok katı kurallarımız yok ancak adil bir platfrom oluşturmak için spam üyelik veya kullanıcının kendisiyle alakası olmayan hiç bir görsele izin verilmiyor. (kuş böcek doğa vb gibi ) Zaman zaman her üyenin kendini ifade eden bir resim kullanması şartını etkinleştirdiğimiz bir filtre ile karşılaşabilirsiniz. (ayrıntılar aşağıda) Bu özellikle resimsiz yazanlardan hoşlanmayanlar için alınmış bir tedbir olsa da söz konusu insan olunca önüne geçmek tabiki olanaksız. Ama merak etmeyin kurallarımız çok adil. Kullanıcılarımız dilerlerse resimlerini gizleyebilir. Moderatör tarafından onaylandıktan sonra, siz izin vermedikçe hiç kimse resimlerinizi göremez. Ayriyeten, herkese açık resimleriniz konusunda son derece hassas olmanız gerekmektedir. Müstehcenlik içeren resimlerinizi lütfen özel olarak işaretleyin. Dilerseniz sadece resimlerinizi, dilerseniz sitedeki varlığınızı tamamen gizleyebilirsiniz.

Sesli arama ve video arama

Temel düzeyde sesli arama ve video arama özellikleri ile yepyeni bir lgbt arkadaşlık sitesi. Sistemin içine gömülü kolay ara yüzü ile arkadaşlarınızla veya diğer üyelerle görüntülü görüşün uzun uzun sohbet edin. Son derece modern ve profesyonel arayüzüyle Angelsturkiye.com lgbt arkadaşlık sitesi kullanması daha kolay bir projedir. Sadece eğlencenize ve iletişiminize konsantre olun. Biz aşkı bulmanız için uğraşıyoruz. Buna emin olabilirsiniz!

3Boyutlu Sanal odalar ve arttırılmış gerçeklik lgbt arkadaşlık sitesi AngelsTurkiye'de

Yazılım mühendiliği sayesinde ilginç bir özellik!

Yazılım firmamızın bizlere sağladığı muhteşem yazılım sayesinde geliştirlen bu teknoloji, ilk başlarda bence biraz gereksiz gibi görünüyordu...Ama sonradan fikrim değişti; E tabi biz kullanıcıyız değilmi :) işin o kısmını bilemeyiz.. Ben ilginçliğe açığım, yaşı geçmişler için belki biraz sıkıcı olabilir. Ancak belki 20 li yaşlardaki kullanıcılarımız için ilginç olabilir. Black Mirros dizisinin 'senaryosunu' izleyenler belki görmüştür, bir çok bölüm sanal dünyalarda geçiyor. Üstelik kişilerin kendi seçtikleri vucutlar ve istedikleri gibi görünme seçenekleriyle.

3boyutlu odalar
3 boyutlu odalar, sanal dünyaların olduğu arttırılmış gerçeklik teknolojisini kullanan eğlenceli bir dünya. Üstelik sanal dünyada nasıl görünmek istediğini kendin seçebilirsin. Gizlilikten yana endişeniz olmasın! İnsanlarla tanışmanın yollarından biri de sanal bir yüz ile sanal ortamda görüşmektir. Sistemdeki hazır avatarlardan birini seçebilir veya dilerseniz herhangi bir yüz fotoğrafınızı yükleyebilir ve sanal ortamda kendi avatarınızı oluşturabilirsiniz. Aşağıda sanal odalardan bir kaç görüntü… Keşfedecek farklı farklı odalar var. (her bölümün kullanıcıları farklıdır aynı gerçek hayatta olduğu gibi) 3boyutlu odalar ile alakalı görseller ve daha fazla bilgi için hakkımızda sayfasını ziyaret edebilirsin

Sistemde ve sanal dünyalarda henüz birileriyle karşılaşmamış olabilirsin. biraz zaman tanı ve her ihtimale karşı gerçek bir mail kullan zira aşkın ne zaman geleceği belli olmaz. Dilersen tüm bildirimlerini kapatabilirsin. Böylece sistem'den asla bildirim almazsın. Ne durumlarda bildirim almak istediğine sen karar ver veya sitedeki profilini tamamen gizle.

Yeni kullanıcılar geldikçe bildirim alacaksın, Bu hiç fena değil!

Sistemin kusursuz bir şekilde çalışan bilgilendirme mailleri ile, çevrim içi olmana hiç gerek yok. Yeni talipler geldikçe veya profilinle etkileşen birileri olduğunda seni bilgilendireceğiz. Ayarlar kısmındaki bildirimler sekmesinde birden fazla bildirim ayarı göreceksin. Bu bildirim ayarlarının, dilersen hepsini, dilersen bir kısmını açıp kapatmakta tamamen özgürsün. Hiç bir bildirim almak istemezsen hepsini kapatabilirsin. Ama ben yinede haftada bir yeni eşleşmeler olursa bilgilendirme almak isterim diyorsan sana alttaki resimde olduğu gibi, filtreleme seçeneklerine göre 10 üye profili göstereceğiz. (resimdeki profil isimleri ve kullanıcı yüzleri gizlilik haklarından ötürü saklanmıştır)
Ve sen dilersen bunlardan istediğine dönüş yapabilirsin.Taliplerini beğenmez isen bir sonraki haftayı beklemen gerekecek veya siteye girip sana önerilmeyenler arasından seçim yapabilirsin. Bütün bildirim ayarları bir birinden farklıdır. Sistem bildirimleri size otomatik olarak mail atar. Yeni üyeler bildirimlerini açık tutmak yeni aşklar bulmak için seni çok rahatsız etmeyecek, haftada bir gönderilen ve iletişimde kalman için en hayati bildirimlerden biridir. Hemen şimdi üye olup filtreleme seçeneklerini kullan, bildirim ayarlarını isteğine göre seç. Profilinde aşk için bir not bırakmayı unutma. 

Gerçek kullanıcılardan gerçek analizler

Sistem kullanıcı davranışlarını anliz eder ve size, bildirimleriniz açıksa en doğru üyeyi önerebilir. Uyum tablosu sayesinde diğer üyelerle uyumunuzu ayrıntılı bir şekilde görebilirsiniz. Tüm veriler kullanıcıların kayıt esnasında girdiği verilere dayalıdır. Bunun yanı sıra, kullanıcının site içi davranışını analiz eden algoritma sayesinde, kullanıcının mesajlara dönme ihtimaliyle alakalı bilgi edinirsiniz.


Bazen (özelliklede kullanıcı aktivitesi arttığında) bazı filtreleri zorunlu kılabiliriz. Örneğin fotoğraf yüklemek gibi. Bu durumlarda sizin resimlerinizi görmek isteyen kullanıcılar bu uyarıyla karşılaşacak... Sizce de daha adil değil mi? ;)

Aynı anda Google play ve Apple Store uygulama mağazalarındaki ilk Lgbt uygulaması

Türkiye'nin aynı anda Google play ve Apple Store uygulama mağazalarında olan ilk Lgbt arkadaşlık sitesi uygulaması AngelsTurkiye ana sayfasına gittiğinde kullandığın cihazı otomatik olarak algılayıp doğru uygulama mağazası bağlantısını gösterecektir. Mobil uygulamamız yine masa üstü uygulamasında olduğu gibi son derece modern ve göz dolduran bir tasarım sunmasının yanı sıra son derece kullanıcı dostu bir arayüze de sahiptir. Bütün ilginç özellikleri keşfetmen için biraz kurcalaman gerekecek... Uygulama mağazaındaki uygulamalara direk gitmek için:

Google Play: Buradan

Apple store: BuradanHiç yorum yok:

Yorum Gönder