Lgbt arkadaşlık

Lgbt, arkadaşlık siteleri, internet ve teknoloji kategorilerinde İçerikler paylaşan bir blog.

25 Mayıs 2019 Cumartesi

Kameralı Gay Sohbet AngelsTurkiye Gay Arkadaşlık Sitesinde

Kameralı Gay Sohbet odalarıyla çok daha fazla eğlence AngelsTurkiye Gay arkadaşlık sitesinde


AngelsTürkiye'nin kameralı gay sohbet odaları tamamen ücretsiz. Gay sohbete yeni bir boyut katan AngelsTürkiye, tasarımıyla diğer sitelerin tasarımlarına kıyasen çok daha modern ve sade bir sohbet odası özelliği sunmaktadır. Tek bir üyelikle tüm modüllere erişim sunan AngelsTürkiye'nin kameralı gay sohbet özelliğini hemen keşfet. Capcanlı ve daha modern bir kullanım sunan canlı akış etkinliği ile sohbette daha yeni ve daha ileri bir boyut. Üstelik görüntülü görüşme özelliğiyle tamamen ayrıcalıklı ve çok daha güvenilir.

Tamamen premium özelliklerle daha iyi bir iletişim 

Projemiz gelişmiş bir gay arkadaşlık ağı sunan premium bir servistir. Klâsik sohbet odalarının karmaşasından ve zor arayüzlerinden sıkıldıysanız, projemizin kolay arayüzü tam da aradığınız eğlence için tasarlandı. Canlı etkinlik akışında dilediğiniz kişiyle anında özel sohbete geçebilir hatta dilerseniz anında görüntülü görüşme sağlayabilirsiniz.

Gay sohbet servisimiz hızı ve muhteşem tasarımıyla klasik gay sohbet kanallarındaki gibi telefon ve benzeri hassas bilgilerinizi paylaşmadan önce sohbette olduğunuz kişiyle anında kameralı sohbet edin! Çok daha etkileşimli bir ortamda sohbet etmenin tadını çıkarın. Kalabalıktan sıyrılıp tamamen özel bir ortamda baş başa kalmak ve yepyeni sohbet özelliklerini keşfetmek ve çok daha fazlasını yapabileceğiniz bir ortama terfi ederek, yeni ve daha gerçekçi dostluklar edinebilmek AngelsTürkiye'nin muhteşem ortamında an meselesidir. Eşcinsel arkadaşlık ve sohbet sitelerine yeni bir yaklaşım sunan projemiz sadece sohbet etmeniz için değil, daha bir çok etkileşim türünü deneyimlemeniz için de yapıldı. AngelsTurkiye emsallerine kıyasen çok daha güçlü bir iletişim altyapısı sunmaktadır. Daha fazla bilgi için hakkımızda sayfasını ziyaret edebilir. Veya saniyeler içinde kendinize yeni bir hesap açabilir kendiniz bizzat deneyebilirsiniz.

Arayüz kullanımı en basit gay sohbet sitesi AngelsTurkiye

Gay sohbet sitesi AngelsTurkiye diğer sitelerdeki karmaşık ortamların size sunduğu dezavantajları asla yaşatmaz. Her şey sadece tek bir ekranda tamamen pratik olmak ve tamamen iletişiminizin ön planda olması için tasarlandı. Anlaşılmayacak hiç bir şey yok. Ancak yinede biliyoruz ki, kolaylık göreceli bir kavramdır ve zamanla kullanıcının deneyerek test ederek anlaması gereklidir. Sizlere kolaylık olması için öncelikli olarak genel kullanıma aşina olmanız için bir ekran görüntüsü ekledik. Masa üstü görünüm ve mobil görünüm birbiriyle neredeyse tamamen aynı. Lütfen alttaki resme bakınız.


Siteye giriş yaptıktan sonra karşınıza gelecek olan ilk ekran resimde görüldüğü gibidir. Kullanıcı arayüzü spn derece basit ve sade....
Menüde gösterildiği gibi daha fazla özellik için 'daha fazla' sekmesine tıklamanız yeterli 


AngelsTurkiye'nin Kameralı gay sohbet odaları nasıl kullanılır ?

Alltaki görsellerde kameralı görüşmenin nasıl sağlanabileceği ile ilgili ayrıntıları görerek çok daha iyi anlayabilirsiniz.

1- Resimde görüldüğü gibi kullanıcının profil sayfasında video sohbet butonuna basın2- Karşınıza davetin gönderildiğine dair bir kutucuk çıkar3- Bu aşamada kullanıcının davetinizi kabul etmesini bekleyin
Davetiniz diğer kullanıcının ekranında alttaki resimde olduğu gibi görünecektir. Kullanıcı davetin kimden geldiğini bu pencerede görür. Kabul ederse görüntülü görüşme sayfasına otomatik olarak geçersiniz. Bu sayfada beklemenize gerek yok4- Kullanıcı davetinizi kabul ettikten sonra bağlantı kurulurken bağlan butonu henüz aktif değildir. Kullanıcı sizinle aynı sayfada olabilir de olmayabilir de. Kullanıcı gerekli tarayıcı standartlarını karşılamıyor da olabilir veya kamera ve mikrofona erişim vermemiş olabilir. Sık karşılaşacağınız bir sorun değildir. Ancak kullanıcı onay verirse alttaki ekranda buluşursunuz.

5- Her iki kullanıcı arasında sağlıklı bir bağlantı sağlandıktan sonra alttaki resimdeki gibi 'bağlan' seçeneği etkinleşir ve her iki tarafında buna izin vermesi gerekir. Taraflardan birisi görüntü izni vermez ise, tek taraflı bir görüşme başlamaz. Yani her iki kullanıcının da kamerası aynı anda açılmaya programlanmıştır. Tek taraflı açılmaz. Bağlantıdan kaynaklı bir sorun yok ise 'Bağlan düğmesi yeşile dönecektir.

6- Bağlan butonu etkinleştikten sonra 'bağlan' tuşuna basın ve karşı tarafın gelen çağrıyı kabul etmesini bekleyin. Siz bağlan düğmesine bastıktan sonra kameranız açılır ancak karşıya gönderilmez kullanıcının cevabı beklenir


7-Bu sırada kullanıcının ekranında gelen çağrıyı kabul et düğmesi belirecektir.


Kullanıcılar görüntü izni verdikten sonra gelen aramayı kabul et seçeneği etkinleşir. Bu sağlıklı bir bağlantının sağlandığı anlamına gelir. Kamera ve mikrofona izin vermeniz gerektiğini unutmayınız. İzin verilmediği durumda görüntülü görüşme sağlanamaz. Her iki kullanıcı görüntülü görüşme onayı vermiş ise hiç bir sıkıntı olmadan kameralı görüşme başlar.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder