Lgbt arkadaşlık

Lgbt arkadaşlık, internet, teknoloji, film, dizi kategorilerinde İçerikler paylaşan bir blogtur.

Hakkımızda

AngelsTurkiye LGBTİ blog’a hoşgeldiniz.


Turkiyenin en yeni lgbt arkadaşlık sitesi AngelsTurkiye

AngelsTurkiye özellikle Türkiye'de yaşayan Lgbt bireyler için geliştirilmiş, yazılım mühendisliğinin son trendlerini bünyesinde barındıran muhteşem bir arkadaş bulma servisidir. Türkiyede en bilinen diğer başarılı projelere modern bir alternatif olarak sunulan projemizde bütünleşik 3Boyutlu odalar, arttırılmış gerçeklik sanal ortamları, oyun modülleri, özel mesajlaşma pencerenizden ayrılmadan hzlıca giriş yapabileceğiniz sohbet odaları ve daha bir çok özelliği bünyesinde barındıran AngelsTurkiye yazılım mühendisliğinin son örneklerinden ve geleceğin arkadaşlık siteleri konseptinde olan bir projedir. Mcafee Korumasıyla ekstra güvenli

AngelsTurkiye Platformundan nasıl arkadaş edinirim!

The project Angels muhteşem özelliklerle seni bekliyor. Tüm özellikleriyle kullanabilmek için üyelik formunu doldurup kayıt olmanız yeterlidir. Sitemiz henüz çok yeni ve tamamen ücretsiz olduğu için işin püf noktası doğru bir mail adresi kullanmanızda saklıdır! Tüm billdirim servisleri tamamen ücretsiz. Bilgilendirme servislerini aktif tuttuğunuz sürece yeni birileriyle tanışma fırsatını kaçırmadığından emin olmak için sana bildirim göndereceğiz. Şanslıysan aynı anda çevrim içi olan birileriyle de arkadaşlık kurabilmen ihtimaller dahilinde!

Resim yükleme sınırı, kötüye kullanma ve güvenlik bildirimi.

Arkadaşlık sitelerinde kolay arkadaş edinmenin  ilk adımlarından birisi de kendinizi net ifade eden fotoğraflar yüklemektir. Empati kurmaya çalışın! Kimse fotoğrafı olmayan bir profile gönül rahatlığıyla dönmez. Bu yüzden resim yüklemek sizin için avantaj olacaktır! Dilersen tüm resimlerini gizleyebilirsin. Sen istemediğin sürece hiç bir yerde gösterilmez. Kötüye kullanılmadığı sürece resim yüklemenize şu an için bir sınır yok! Platformumuzda kendinizi yüzde yüz güvende hissetmeniz için dünyanın en bilinen güvenlik firmalarından Mcafee ve Godaddy ssl sertifikaları ile koruma altındasınız! Yazılımımız herhangi bir güvenlik kalkanı olmadan da çalışacak düzeyde güçlü ve güvenlidir. Mcafee ve Godaddy ile bunu ikiye katladık.

Resimlerinizi özel resimler ve herkese açık resimler olrak 2 kategori altında yayınlayabilirsiniz. Yetişkin içerikli olduğunu düşündüğünüz resimlerinizi özel olarak işaretlemeyi unutmayın. Maalesef yetişkin içerikli resimleri herkese açık bir şekilde yayınlamanıza izin yok. Tüm resimler ve profil yazıları yayınlanmadan önce ve her değişiklikte moderatörlerin onayından geçmek durumundadır. Bu tüm kullanıcılarımızın güvenliği ve mahrumiyet hakkı için önemli bir ayrıntıdır.

Özel resimlerde ve diğer kullanıcıların profillerini gezerken daha adil bir kullanıcı deneyimi

İlle de resim yüklemek zorunda mısınız? Tabiki hayır. Aramızda halen gizlilik vb sebeplerden ötürü ve haklı olarak resim yüklemeye çekinenler var. Bu durumda olan kullanıcılarımız için görüntülü arama özelliği iyi bir çözüm olacaktır. Ancak bu kullanıcıların kendi resimlerini yüklemedikleri için diğer kullanıcıların resimlerini tam boy olarak görmelerine de izin verilmemektedir. Profilleri gezebilir ancak üyelerin tüm resimlerini tam boy görmek isteyenler bir resim yüklemek durumundadır. Dilerseniz tüm resimlerinizi gizleyebilirsiniz. Bu resimsiz profillerden mesaj veya etkileşim almak istemeyen kullanıcılarımızın haklarını korumak için yer yer etkinleştirilen bir filtre olup haklı bir önlem olabilir.

Özel resim talebi, her iki tarafında özel resmi varsa, karşılıklı olarak açılmak için programlandı. Yani birileri sizin özel resimlerinizi görmek için istek gönderdiğinde varsa kendi resimlerini de görmesi için izin vermiş olacaktır.  

Eposta ile aktivasyon veya sosyal medya hesabıyla giriş

Projemizde üye olarak kalabilmen için mailine gelen linkten üyeliğini etkinleştirmen için 5 günün var. Tüm üyeler üyeliklerini e-postalarına gelen veya erişimi olan herhangi bir mail adresiyle etkinleştirmek durumundadır. Üyeliğinizin üçüncü gününde, halen etkinleştirmediyseniz, aktivasyon ekranıyla karşılaşacaksınız. Girdiğiniz e postayı hatırlamıyorsanız sorun yok. Karşınza gelen ekrandan erişiminiz olan herhangi bir mail adresini girerek aktivasyon mailini alabilirsiniz. Etkinleştirilmeyen üyelikler 5 günün sonunda sistem tarafından otomatik olarak silinecektir.

Dilerseniz hali hazırda doğrulanmış bir sosyal medya hesabıyla da giriş yapabilirsiniz. Bu durumda etkinleştirme e postasını beklemenize gerek kalmaz. Ayrıca her seferinde kullanıcı adınızı veya şifrenizi girmenize gerek kalmaz. Tek tıkla giriş çok daha kolay. Sosyal medya kanallarından biri aracılığıyla giriş yapan kullanıcılarımızın profilinde gerçek ve doğrulanmış bir kişi olduğunu gösteren yeşil bir tik işareti görünecektir. Bu ayrıca diğer kullanıcıların güvenini kazanmanız açısından da önemli bir işaret olacaktır.

3 boyutlu eğlenceli odalar

Avatarınla bambaşka bir sen tasarla ve istediğin gibi görün
Gizlilikten yana endişeniz olmasın! İnsanlarla tanışmanın yollarından biri de sanal bir yüz ile sanal ortamda görüşmektir. Sistemdeki hazır avatarlardan birini seçebilir veya dilerseniz herhangi bir yüz fotoğrafınızı yükleyebilir ve sanal odalarda kendi oluştutduğunuz avatarınızıla dolaşabilirsiniz. Aşağıda sanal odalardan bir kaç görüntü…

Belki aradığın aşkı bir mehtap turunda bulabilirsin. 3D dünyada eğlenebileceğin farklı farklı odalar mevcut. Gecenin karanlığında burayı keşfetmek çok ilginç olabilir… Belki eğlenceli birileriyle tanışabilirsin. Birbirinizi fark etmeniz zor olmayacaktır.


Partnerlerine  şov yapmaya ne dersin ? Sinema salonuna git!

Sistemdeki muhteşem alt yapı sayesinde partnerinle birlikte sinema salonunda eğlenceli vakit geçirebilirsin. Ekrana yaklaştığında o an devam eden videoyu değiştirebileceğin bir link paneli açılır. Partnerine dinletmek veya izletmek istediğin bir klibin linkini youtube’dan kopyala yapıştır. Artık show senin, seçtiğin klip ile kendini özgürce ifade et! Oradaki herkes seni görsün


Biraz oyun vakit geçirmek için iyidir. 

Satranç oynamayı sever misin ? Peki iddalı mısın? Böylesini hiç görmedin çünkü bu dev satranç. Ayrıca birbirinden eğlenceli 4 farklı oyun modülü ile dilersen tek başına sisteme karşı veya dilersen odadaki biriyle karşılıklı oyna. Tüm özellikler tamamen ücretsiz.

via GIPHY


*AngelsTurkiye platfromunun, yanıltıcı, alakasız profiller veya kimliklerle kullanılmasına veya uygun olmayan bir fotoğrafın herkese açık şekilde paylaşılmasına veya profilin herhangi bir şekilde kötüye kullanılmasına izin verilmemektedir. Bu, tüm kullanıcıların haklarını eşit oranda korumak için alınmış basit önlemlerden biri olmakla birlikte bu profilleri manuel olarak siliyoruz. Bunun dışında eposta veya sosyal medya hesabı ile üyeliğini etkinleştirmeyen üyelikler 24 saatin sonunda otomatik olarak bloklanır ve 3-5 gün içinde silinir. Uygulamamız çok yeni olduğu için tüm konularda tüm kullanıcılarımızı toplam üye sayısına kadar net bir şekilde bilgilendiririz. Sanal ortamda çevrim içi bir topluluk oluşturmak zaman meselesi olmasına rağmen, bu zaman boyunca hiç bir yanıltıcı profile veya görsele izin verilmeyecektir. (kandırlabilme limitlerimizle sınırlıyız) Kullanıcılarımızın çoğu birbiriyle etkileşim içinde olan gerkeç kişiler olup aynı anda çevrim içi olma sayısı da artış göstermekte ve artmaya devam etmektedir. Şişme rakamlar veya bir daha asla gelmeyen kullanıcıları toplam kullanıcı sayımızı yansıtan rakamlara asla katmıyoruz. Üye sayımız 5100 geçmiştir.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder